Pamiętacie Mad Maxa od twórców Just Cause? Wzmianka o kontynuacji pojawiła się w sieci

Mad Max - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Mad Max 2 nigdy nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale wiele wskazuje na to, że Avalanche tworzyło grę lub nadal przy niej pracuje. W sieci pojawiło się zdjęcie z prac nad tą produkcją.

Wendy W. Fok twierdzi, że została kiedyś zaproszona do skanowania w Avalanche Studios w celu przeniesienia do świata Mad Max 2 pod postacią rebeliantki. Nie wiemy kiedy dokładnie zrobiono zdjęcie i kiedy odbyły się sesje skanowania, ale było to najpewniej przed wybuchem pandemii.

Czy fakt powstania powyższego zdjęcia z pewnością oznacza, że drugi Mad Max jest w produkcji? Niestety nie. Jeśli Wendy W. Fok wrzuciła fotkę na Twittera oznaczając Avalanche i zdjęcie do dziś nie zniknęło z sieci, stawiałbym że gra powstawała, ale została anulowana. Wątpię, aby Fok świadomie łamała umowę z Avalanche potwierdzając istnienie projektu. To mało prawdopodobne. Oczywiście nie możemy jednak całkowicie, że Fok jednak ujawniła istnienie kontynuacji gry z 2015 roku i po prostu nikt nie zauważył, że podzieliła się wieścią o jej istnieniu z internautami.

Aktualnie Avalanche Studios pracuje nad grą Contraband. Seria Just Cause poszła na razie w odstawkę i możliwe, że wspomniany tytuł jest jedynym obecnie produkowanym projektem zespołu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie