Lords of The Fallen 2 stworzą Amerykanie!

Poznaliśmy szczegóły produkcji kontynuacji polskiego hitu.

CI Games oficjalnie poinformowało, że podpisało umowę z Defiant Studios na stworzenie Lords of The Fallen 2. – Podpisanie umowy na publishing kolejnej części Lord of the Fallen jest bardzo ważnym krokiem dla CI Games jako wydawcy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne porozumienia z deweloperami zewnętrznymi, aby pokazać ich projekty globalnej widowni, chcemy budować z nimi długoterminowe relacje. Przez ostatnie kilka miesięcy prowadziliśmy rozmowy z wieloma utalentowanymi studiami deweloperskimi z całego świata i wkrótce będziemy mogli powiedzieć coś więcej na temat wyniku tych rozmów – powiedział, prezes CI Games Marek Tymiński.

Defiant Studios to małe studio producenckie, jednak z dużymi aspiracjami i bardzo doświadczonym zespołem. Wiele osób, które w nim pracuje, wcześniej tworzyło Avalanche Studios, odpowiedzialne między innymi za znakomite Just Cause 3. Jest więc spora szansa, że Lords of The Fallen 2 okaże się sukcesem.

Prowadziliśmy rozmowy z CI Games przez kilka miesięcy i przeszliśmy przez szczegółowy proces zapoznawania się z wzajemnymi oczekiwaniami i motywacjami odnośnie Lords of the Fallen 2. Jesteśmy zadowoleni, że możemy zaangażować nasze studio do produkcji świetnej gry ze znanej serii. Nasz zespół był bardzo podekscytowany możliwością wyprodukowania kolejnej edycji Lords of the Fallen. Cieszymy się zwłaszcza ze swobody kreatywnej, którą chce nam zaoferować warszawskie studio – komentuje David Grijns, dyrektor zarządzający Defiant Studios.

Na tę chwilę nie wiemy, kiedy produkcja miałaby ukazać się na rynku. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że dopiero teraz dowiadujemy się o finalizacji umowy pomiędzy firmami, zapewne nie mamy co liczyć na głośną zapowiedź w trakcie E3 2018.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: