0 komentarzy

Life Is Strange Limited Edition do zamówienia w Polsce – tanio!

Lepiej odłóżcie przed zbliżającymi się świętami trochę pieniędzy, bo na początku przyszłego roku będzie na co je wydać. Dobrze wydać.

Pamiętacie, jak pisaliśmy, że zapowiedziano pudełkowe wydanie Life Is Strange? To nie koniec dobrych wiadomości – Limited Edition będzie do kupienia także w rodzimych sklepach w przystępnej cenie! Na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora, którym jest Cenega, możemy wyczytać, że wersja na PC kosztuje 120 złotych, a te na PS4 i XOne – 140 złotych. Nie ma co ukrywać, że biorąc pod uwagę zawartość pudełkowej edycji jest to naprawdę dobra okazja i to nie tylko dla fanów tej jakże udanej przygodówki.

Studio DONTNOD Entertainment przygotowało także odświeżoną wersję premierowego trailera. Niegrających powinien on zaciekawić, a tym, którzy zdążyli już doprowadzić przygodę Max i Chloe do już końca – może i nawet rozbudzić nostalgię. Dla przypomnienia – Life Is Strange Limited Edition ujrzy światło dzienne 22 stycznia 2016 roku, a oprócz płyty z grą zawierać będzie:

  • 32-stronicowy artbook;
  • licencjonowany soundtrack;
  • oficjalną ścieżkę dźwiękową;
  • komentarz twórców do włączenia podczas rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się