Palpatine na urlopie. Teaser animacji LEGO Star Wars: Summer Vacation

LEGO Star Wars Summer Vacation. Teaser nadchodzącej animacji
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

LEGO Star Wars: Summer Vacation, czyli animowana produkcja z postaciami z odległej galaktyki, otrzymała właśnie zabawny teaser.

Disney+ zaprezentował krótką zapowiedź nadchodzącej animacji. W końcu przecież nawet złoczyńcom ze świata Gwiezdnych wojen należą się czasem wakacje – i na te właśnie wybiorą się bohaterowie. W materiale widzimy więc m.in. Dartha Vadera i imperatora Palpatine’a… na plaży. Ten ostatni ma zresztą uroczy, pasiasty, staromodny kostium kąpielowy; Vadera z kolei „ubrano” w stylową koszulkę z palmami na tle zachodzącego słońca.

W produkcji pojawią się również Rey, Finn, Poe, Chewbacca oraz Rose. Wszyscy, wraz z wymienionymi już złoczyńcami, są oczywiście przedstawieni jako figurki LEGO. Ekipa zmęczona wydarzeniami z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie postanawia wybrać się na krótkie wakacje. Jak można się spodziewać, nie pójdą one ściśle po myśli bohaterów; na pełny przebieg wydarzeń musimy jednak jeszcze zaczekać.

W animacji można liczyć na kilka niespodzianek – i to nie tylko w formie żartów tak charakterystycznych dla wszystkich produkcji spod szyldu LEGO. Na ekranach zobaczymy też znane postaci z uniwersum. Już w samej zapowiedzi pojawili się m.in. Kylo Ren, C-3PO, Anakin Skywalker czy Darth Maul. Z pewnością będzie się tu dużo działo – a wszystko zobaczymy na platformie Disney+.

LEGO Star Wars: Summer Vacation zadebiutuje w serwisie już 5 sierpnia. Jutro możemy spodziewać się nieco obszerniejszego zwiastuna animacji; obiecany teaser znajdziecie natomiast poniżej:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie