Nowa gra z serii LEGO ma przynieść odświeżające nowości. Są pierwsze szczegóły

Kontynuacja udanego LEGO Marvel Super Heroes z 2013 roku.

Gotowi na kolejną przygodę w świecie kwadratowych ludzików? Zapowiedziane właśnie LEGO Marvel Super Heroes 2 zadebiutuje 17 listopada na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Będzie również wersja na Swith, lecz musimy poczekać na nią trochę dłużej, do świąt tego roku.

Póki co, możemy zobaczyć krótki teaser produkcji, który ujawnia od razu, że pełny trailer zostanie wypuszczony w świat we wtorek, 23 maja.

Czym ma nas zaskoczyć LEGO Marvel Super Heroes 2? Deweloperzy obiecują nowe funkcje w rozgrywce, takie jak możliwość manipulowania czasem przez naszych bohaterów oraz czteroosobową kooperację w trybie Super Hero. Oprócz tego wspomniano o rozgałęziającej się opowieści, zatem możemy liczyć na rozbudowaną historię.

LEGO Marvel Super Heroes 2 pozwoli nam podróżować w czasie, by odwiedzić starożytny Egipt, czy też Nowy Jork z roku 2099. Wcielimy się choćby w Kapitana Amerykę w wersji kowbojskiej oraz postacie przyszłości, jak Spider-Man 2099, Thor, Hulk czy też Strażnicy Galaktyki.

LEGO Marvel Super Heroes 2

Więcej szczegółów poznamy już w przyszłym tygodniu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.