Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

LEGO Assassin’s Creed. Trailer Revelations przełożony na klocki

Jak mogłaby wyglądać gra gra LEGO Assassin’s Creed? Zobaczcie na pełny trailer AC: Revelations przeniesiony do świata małych klocków.

Na kanale Productionetilego w serwisie YouTube pojawił się naprawdę świetny filmik LEGO Assassin’s Creed Revelations. Jest to jak najdokładniejsze przeniesienie filmowego trailera Revelations na klocki LEGO i to nie pierwsze.

Już w 2011 roku ta sama ekipa zrobiła przenosiny wspomnianej gry na LEGO, lecz efekt nie był zbyt dobry, zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie i kadrowanie. Stary filmik posiada jednak 2,3 mln wyświetleń na YT, zatem Productionetilego zrobili – można powiedzieć – remastera swojego oryginalnego dzieła.

Nowy LEGO Assassin’s Creed prezentuje się wyśmienicie! Zerknijcie na nowy materiał, a zaraz pod nim przypominamy starszy oraz oryginalny zwiastun Assassin’s Creed Revelations.Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%