Łatwe fatality w Mortal Kombat X za niecałe 4 zł

Co sądzicie o takim rodzaju mikropłatności? Fajna sprawa czy mały absurd?

Mortal Kombat X debiutuje dzisiaj na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz samej gry pojawiły się płatne pakiety, które niektórym graczom mogą ułatwić rozgrywkę.


Najciekawiej (najdziwniej?) przedstawia się paczka łatwych fatality, które możesz wykonywać uproszczonymi kombinacjami przycisków. Za pięć sztuk łatwych ciosów trzeba zapłacić w przypadku PS4 dokładnie 4,15 zł. Dla posiadaczy XOne wychodzi taniej – tutaj 5 uproszczonych fatality kosztuje 3,60 zł. Jest jeszcze pakiecik pozwalający wykonać 30 prościutkich ciosów wykończeniowych, na który wydamy 17,99 zł na Xboksie One lub 21 zł na PS4.

Co powiecie na takie płatne ułatwienia w rozgrywce?

Dodatkowo NetherRealm Studios proponuje graczom pakiecik Krypta. – Odkryj wszystkie sekrety Mortal Kombat X za jednym zamachem. Odblokuj wszystko, co skrywa Krypta, i dostań się do skarbów wypełniających Czeluść – czytamy w PS Store. Cena? 84 zł.

Mamy też do wyboru przepustkę Kombat Pack za niecałe 125 zł (tutaj szczegóły), grywalną postać Goro za 18 zł (cena dla XOne) oraz niebieskiego Sub-Zero za 7,19 zł (cena dla XOne).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet