Kultowa strategia do pobrania za darmo!

Kultowa strategia do pobrania za darmo!
Gry za darmo Newsy PC

Ubisoft ma prezent dla graczy.

Ubisoft właśnie rozdaje darmową wersję gry Anno 1602, kultowej strategii ekonomicznej, która ukazała się 20 lat temu na PC. Aby gra wylądowała na waszych dyskach, wystarczy skorzystać z poniższego linka do strony.

Kliknij i pobierz darmową wersję gry Anno 1602.

Gra dostępna będzie za darmo do końca 22 grudnia. Pozostało więc niewiele czasu do tego, aby pobrać produkcję.

Anno 1602 to strategia czasu rzeczywistego produkcji austriackiej firmy Max Design i niemieckiej firmy Sunflowers. Jest pierwszą grą z serii Anno. Wydana 31 marca 1998 roku w Niemczech, 26 listopada tegoż roku na świecie i 16 kwietnia w Polsce.

Do listopada 2002 roku sprzedano ponad 2,5 mln egzemplarzy gry na całym świecie i tym samym stała się ona najlepiej sprzedającą się produkcją niemiecko-austriacką.

Akcja gry toczy się na początku epoki nowożytnej i opiera się zasiedlaniu, kolonizacji i zarządzaniu zasobami na szeregu małych wysp. Obejmuje ona aspekty poszukiwań, walki, dyplomacji i handlu. Gra jest ustawiona w tym samym okresie co Colonization Sida Meiera, lecz wymaga bardziej szczegółowego zarządzania koloniami, bez polityki „starego świata”. Aspekty takie jak rozbudowa i przemieszczanie zasobów są podobne do pierwszej gry z serii Settlers. Anno 1602 jest grą strategiczną zorientowaną na ekonomię, nie zaś walkę (gracz rzadko bierze udział w potyczkach).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia