Kto wybiera gry do oferty PS Plus i kiedy dostaniemy aktualizację systemu PlayStation 4?

Na te pytania stara się odpowiedzieć Fred Dutton.

Przedstawiciel Sony zaznaczył na blogu PlayStation, że nowa aktualizacja 2.0 do PS4 pojawi się bardzo szybko. – Nie mogę na razie mówić o nowych funkcjach, które są przygotowywane. Duża aktualizacja do PlayStation 4 jest tuż za rogiem, wkrótce poznacie więcej szczegółów – zaznaczył Dutton.


O tym, co otrzymamy wraz z softem 2.0, wspomniano jednak podczas targów Gamescom. Zdradzono wówczas, że nasza konsola dostanie aplikację YouTube oraz ciekawą funkcję Share Play. Na czym ona polega? Wszystko opisaliśmy w tej wiadomości.

Przy okazji pracownik Sony zdradził, kto tak naprawdę wybiera tytuły, które możemy ogrywać w ramach oferty PS+:Mamy światowy zespół PS Plus, który co miesiąc wybiera gry. Obawiam się, że nie mogę komentować, dlaczego wybór pada na takie, a nie inne produkcje. Jednak zapewniam, że zespół robi wszystko, by gracze dostali jak najbardziej zróżnicowany line-up.

Przypominamy, że oferta PS Plus na październik od dzisiaj obowiązuje. Co na liście? Odpowiedź znajdziecie w poprzednim naszym newsie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet