Nadchodzą Krakowskie potwory. Polski serial Netfliksa ma zwiastun i datę premiery

Andrzej Chyra w serialu Krakowskie potwory
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Zapowiadane już miesiąc temu przez Netflix Krakowskie potwory otrzymały właśnie nowy zwiastun.

O polskim serialu tworzonym dla Netfliksa pisaliśmy już na początku roku. Dziś wreszcie możemy pokazać nieco więcej z nadchodzącej produkcji niż tylko pierwsze zdjęcia. Platforma zaprezentowała bowiem oficjalny teaser, który – choć nie pokazuje zbyt wiele szczegółów – daje już pewien przedsmak klimatu serialu.

Główną bohaterką Krakowskich potworów jest Alex, młoda studentka medycyny. Dziewczyna dostaje się do elitarnej grupy skupionej wokół uznanego profesora (wspomniany już Andrzej Chyra). Okazuje się jednak, że badania naukowe nie są poświęcone ściśle medycynie, lecz zjawiskom nadnaturalnym nękającym współczesny Kraków.

Serial stworzyły Kasia Adamik i Olga Chajdas, nad scenariuszem pracowały natomiast Magdalena Lankosz, Anna Sieńska oraz Gaja Grzegorzewska. W obsadzie oprócz Andrzeja Chyry pojawią się m.in. Barbara Liberek, Stanisław Linowski, a także Małgorzata Bela.

Krakowskie potwory, jak wskazuje zwiastun, zadebiutują na platformie Netflix już 18 marca. Tymczasem zobaczcie obiecany materiał:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie