Konsola PS5 Blu-Ray z grą Dziedzictwo Hogwartu. Cena zestawu jeszcze niższa

PS5-dziedzictwo-hogwartu
Newsy

Jeśli chcesz zacząć przygodę z PS5, wybierasz konsolę w wersji z czytnikiem płyt Blu-Ray, a do tego marzy się Tobie gra Dziedzictwo Hogwartu, koniecznie sprawdź tę ofertę.

Dziedzictwo Hogwartu to niezwykle popularna ostatnimi dniami produkcja, która tak dobrze się sprzedaję, że w sklepach zaczyna brakować pudełkowych wydań tytułu. Od samej premiery gry, mogliśmy ją zobaczyć w zestawie z konsolą PS5. Cena wynosiła 3049 zł. Teraz spadła i płacimy niecałe trzy tysiące.

PS5 – kup tanio konsolę z grą Dziedzictwo Hogwartu

Zestaw jest dostępny obecnie w trzech sklepach, w takiej samej cenie – 2999 zł. Składa się na niego wersja PlayStation 5 z czytnikiem płyt Blu-Ray oraz pudełkowe wydanie gry Dziedzictwo Hogwartu (Hogwarts Legacy). Gdzie kupić? Oto linki do elektromarketów:

W każdym ze sklepów masz wysyłkę kurierem za darmo. Zatem wystarczy zamówić i cierpliwie czekać na dostawę prosto pod drzwi.

Gra Dziedzictwo Hogwartu, w szczycie swojej popularności na Steam, mogła się cieszyć aż 879 308 jednocześnie grającymi osobami. To drugi najpopularniejszy tytuł (pod względem jednoczesnej liczby graczy) na Steam. Wyprzedza go jedynie Cyberpunk 2077.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie