Netflix przedstawia Kolejne 365 dni. Koniec historii Laury i Massima

Kolejne 365 dni na pierwszym fragmencie. Tak zaczyna się finał historii
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Netflix rozpoczyna promocję finałowej części swojej trylogii erotycznej. Możemy już zobaczyć pierwsze minuty filmu Kolejne 365 dni.

Laura i Massimo powracają w trzeciej już odsłonie swoich „przygód”. Tym samym dostaliśmy potwierdzenie dotychczasowych domysłów; produkcję Netfliksa zatytułowano tak samo jak powieść, której adaptację stanowi. Znana jest już data premiery tytułu – ten znajdzie się w serwisie 19 sierpnia 2022 roku.

Tym razem zamiast tradycyjnego zwiastunu otrzymaliśmy początkowe cztery minuty filmu. Wygląda na to, że bohaterowie staną przed niespotykanymi do tej pory problemami:

„Związek Laury i Massino wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem, zazdrością i nieustępliwym Nacho, który próbuje ich rozdzielić”.

Podobnie jak w dotychczasowych częściach, również tu za kamerą stanęli Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Niestety to wskazuje na to, co potwierdza zaprezentowany fragment – trzecia część także będzie zrealizowana w specyficznej konwencji teledysku. Tak samo jak w poprzednich odsłonach możemy tu więc liczyć na trochę pocztówkowych widoków oraz seans, który w istocie nie wniesie zbyt wiele do życia widza. Jak wiadomo, 365 dni nie cieszy się dobrą opinią wśród publiczności rodzimej i zagranicznej – jak na razie nie zanosi się na to, by to mogło się zmienić.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie