365 dni 3 z datą premiery. Ostatnia część trafi na Netflix szybciej niż sądzicie

365 dni 3 zmierza na Netflix. Jest data premiery ostatniej części
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Zwieńczenie trylogii o Laurze i Massimie zmierza już na Netflix. Platforma poinformowała, kiedy zadebiutuje 365 dni 3.

Ostatnia część „arcydzieła” trafi do publiczności jeszcze w tym roku. To zabieg o tyle ciekawy, że druga odsłona zadebiutowała zaledwie w kwietniu; Netflix zamierza zatem uraczyć widzów kolejnym filmem po ledwie kilku miesiącach. Osoby zastanawiające się, kiedy wreszcie 365 dni 3 zakończy pechową dla polskiej kinematografii serię, informujemy – datę premiery wyznaczono na 19 sierpnia.

Nie wiadomo jeszcze, czy film rzeczywiście będzie nosił taki tytuł. Książkę, na której bazowali twórcy, zatytułowano Kolejne 365 dni; niewykluczone więc, że tak ostatecznie zostanie nazwana również adaptacja. Zapewne potwierdzenie zyskamy już niedługo na etapie promocji produkcji, gdy pojawią się pierwsze materiały z filmu, w tym prawdopodobnie trailer.

Seria powstała na bazie książek Blanki Lipińskiej. Każdy film odbija się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie; dość powiedzieć, że opinie nie są pozytywne. Pierwsza część otrzymała sześć nominacji do Złotych Malin, choć ostatecznie zdobyła tylko jedną statuetkę za najgorszy scenariusz. Druga odsłona do tej pory nie zasłynęła w taki sposób, lecz ma chyba jeszcze szanse – krytycy oceniają ją znacznie gorzej niż oryginalne 365 dni. Obie produkcje mają wprawdzie okrągłe 0 pozytywnych recenzji na portalu Rotten Tomatoes, ale lista zarzutów przy kontynuacji jest znacznie dłuższa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie