Kod rabatowy na zakupy w PS Store dla wszystkich [Aktualizacja#1]

To rekompensata za problemy z logowaniem do PSN.

[Aktualizacja]

Kod promocyjny został już ujawniony: 9C38255C6L.


[Oryginalna wiadomość]

Pod koniec zeszłego roku – w okresie świątecznym – hakerzy przypuścili skuteczny atak na serwery Sony, przez co wielu z nas nie mogło zalogować się do PlayStation Network. W ramach rekompensaty Sony obiecało prezenty. Właśnie przedstawiono więcej szczegółów na ten temat.

Wszyscy użytkownicy PSN dostaną w ten piątek kod rabatowy na zakupy w PS Store. Kod zostanie opublikowany na oficjalnym Twitterze PlayStation oraz w samym PS Store. Dostaniecie go również na maila powiązanego z kontem.

Kod uprawni nas do 10 procentowej zniżki na zakupy w PlayStation Store. Będziemy mogli wykorzystać go tylko jeden raz. Jest jednak warunek. Kod promocyjny będzie ważny od 23 do 26 stycznia, do godziny 10:00. Jeśli do tego czasu nie wykorzystacie kodu, stanie się on bezużyteczny.

Kod pozwoli zapłacić mniej za gry, dodatki czy filmy. Wystarczy po prostu wybrać interesujące nas produkty i podać otrzymany ciąg znaków. Nie będziemy mogli natomiast wykorzystać go przy opłatach za PS Plus, wypożyczaniu filmów oraz Music Unlimited.

Sony obiecuje również, że w najbliższych dniach do niektórych graczy przyjdzie mail dotyczący drugiego bonusu. Chodzi o osoby, które w dniu 25 grudnia 2014 roku miały wykupioną subskrypcję PS Plus lub korzystały w tym czasie z bezpłatnej wersji próbnej. W ramach rekompensaty za niedziałający PSN mają oni dostać pięć kolejnych dni aktywnego PS+.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet