Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Klasyczne Dungeon Keeper dostępne za darmo

EA rozdaje gry na platformie Origin.

Lubicie klasyki z lat 90.? Mamy dobrą wiadomość. Otóż na Origin jest właśnie do pobrania całkowicie za darmo gra Dungeon Keeper z 1997 roku – pierwotnie stworzona przez Petera Molyneuxa. Produkcja bez oferty promocyjnej jest dostępna w cenie 5 dolarów, zatem teraz jest dobra okazja, aby nieco rozbudować swoją bibliotekę cyfrowych gier.

Swoją drogą, graliście kiedyś w Dungeon Keeper? Podzielcie się swoimi wrażeniami i wspomnieniami z tą produkcją w komentarzach pod tekstem. Przy okazji przypominamy też jeden z naszych tekstów na temat retro gier. Znajdziecie go w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%