Kathy Rain – pobierajcie za darmo, zatrzymajcie na zawsze

Kathy Rain – pobierajcie za darmo, zatrzymajcie na zawsze
Gry za darmo Newsy PC

Do dzisiejszego wieczora możemy zgarnąć za darmo bardzo dobrze ocenianą grę przygodową Kathy Rain.

Studio Clifftop Games postanowiło rozdać swoją grę Kathy Rain za darmo i jeśli chcecie skorzystać z okazji, należy udać się na kartę gry w serwisie Steam i kliknąć Zainstaluj. Rozdawnictwo nie trwa jednak długo i żeby otrzymać grę, należy wykonać wspomniany krok do 7 maja, godz. 19:00 czasu polskiego. Jeśli zdążycie, zatrzymacie tytuł w swojej bibliotece Steam już na zawsze.

Kathy Rain zostało bardzo pozytywnie ocenione przez użytkowników Steam, a deweloperzy w taki oto sposób opisują swoją grę:

Osadzona w latach 90. gra Kathy Rain opowiada historię upartej studentki dziennikarstwa, która musi pogodzić się ze swą trudną przeszłością, rozwiązując zagadkę tajemniczej śmierci dziadka. Wyposażona w motocykl, paczkę papierosów i notatnik, Kathy zaczyna badać tajemnicę swego rodzinnego miasteczka. Tajemnica ta zabierze ją we wstrząsającą podróż pełną emocjonalnych i osobistych zawirowań.

Gdy bohaterka podąża śladami zostawionych przez dziadka wskazówek, zaczynają pojawiać się pytania… Czego tak naprawdę szukał tamtej nocy Joseph Rain, tak wiele lat temu? Co zmieniło go w cień człowieka i przykuło do wózka inwalidzkiego? Co młoda artystka, popełniając samobójstwo, zabrała ze sobą do grobu? Dlaczego tak wiele ludzi w Conwell Springs traci zmysły? Prawda jest mroczna i przerażająca…

  • Rozdzielczość 320×240 (4:3) z wyraźną grafiką w stylu pixel art
  • Ponad 4000 linii dialogowych
  • Pełny angielski dubbing wyreżyserowany przez Dave’a Gilberta z Wadjet Eye Games
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Ponad 40 ręcznie rysowanych lokacji
  • Wciągająca fabuła osadzona w latach 90.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie