Już wiemy, kiedy laptop Razer Blade trafi do Europy

Razer w przyszłym miesiącu rozpocznie europejską sprzedaż wielokrotnie nagradzanej linii laptopów Razer Blade.

Jako pierwszy do sprzedaży trafi 14-calowy model, który w internetowym sklepie Razer będzie dostępny już od 10 grudnia. Blade to laptop cieszący się uznaniem zarówno graczy i mediów – w tym roku otrzymał od Gizmodo tytuł Najlepszego uniwersalnego cienkiego laptopa gamingowego i został wyróżniony przez redakcje PC Magazine, Laptop Magazine oraz Reviewed.com.

Nowy Razer Blade w wersji 256 GB QHD+ przykuwa wzrok podświetlaną klawiaturą z nordyckim układem klawiszy i funkcją anti-ghosting. W Europie do sprzedaży trafią również laptopy Razer Blade z typowym dla polskich użytkowników amerykańskim układem klawiatury, w wersji z pamięcią 256 GB, 512 GB i ekranem klasy QHD+ oraz 256 GB full-HD.


Szczególnie cieszy nas fakt, że sprzedaż serii Blade w Europie rozpoczniemy od krajów nordyckich, niezwykłego gamingowego centrum o imponującej historii. Obecnie pracujemy nad stworzeniem układów klawiatur dla reszty Europy, aby jak najszybciej spełnić oczekiwania pozostałych graczy. Ponadto stale prowadzimy rozmowy z dystrybutorami i sprzedawcami na temat wprowadzenia naszych produktów do sprzedaży już w następnym roku. Na tę chwilę możemy z wielką przyjemnością zaoferować europejskim graczom najnowszą generację laptopów Blade w zestawie z adapterem zasilania, a także pełne wsparcie i pomoc w ustawieniu funkcji językowych systemu operacyjnego użytkownika – komentuje Marco Chillon, dyrektor generalny Razer Europe.

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

14 Shares
Share14
+1
Tweet