Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Jest ważny patch do Lords of the Fallen

Można go już pobrać na Steamie.

Patch 1.1 do Lords of the Fallen może nie zmienia zbyt wiele, jeśli popatrzymy na grę od strony graficznej, ale jest bardzo ważny z innego względu. Otóż poprawia on stabilność produkcji i sprawia, że gra się nie wyłącza w niektórych przypadkach. Wszystko przez dodanie w ustawieniach graficznych możliwości wyłączenia V-Sync oraz kilku innych opcji. Według producenta, wyłączenie ich nie tylko wpływa na płynność gry, ale właśnie stabilność.

Na Steam znajduje się także instrukcja z tym jak wyłączyć pewne opcje. Otóż po aktualizacji powinna się pojawić dodatkowa zakładka Nvidia Turbulence, wystarczy przestawić ją na Wyłączoną.

Producent informuje, że może się okazać, iż nowe ustawienia nie zapiszą się. W tym celu należy skorzystać z ręcznej zmiany w pliku gry. Otwieramy folder z grą, następnie plik settings.ini (otwieramy Notatnikiem). Później odnajdujemy linijkę z „’apex_gpu_support_enabled = true” i zamiast „true” zmieniamy na „false”. Na końcu zapisujemy plik. To samo należy zrobić w takim samym pliku, który znajduje się w folderze głównych dokumentów.

Więcej na ten temat możecie znaleźć tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się