Jeśli lubicie gry planszowe, rzućcie okiem na The Witcher Adventure Game

5 komentarzy

Śmiałkowie chcący przemierzać świat autorstwa Sapkowskiego, nie są ograniczeni do gier komputerowych. Na horyzoncie pojawiła się nowa planszówka.

CD PROJEKT dzięki współpracy z firmą Fantasy Flight Games, wyda w bieżącym roku przygodową grę planszową (również w polskiej wersji językowej), w którą będziemy mogli zagrać w maksymalnie cztery osoby. Gracze wcielą się w: wiedźmina Geralta, uwodziciela i adoratora kobiecych serc-barda Jaskra, nieustępliwą czarodziejkę Triss Merigold bądź w Yarpena Zigrina, kransoludzkiego wojownika.

Zabawa opierać się będzie na wykonywaniu różnorodnych zadań, których przekrój ma być szeroki. Przygotujcie się więc na walkę z potworami i uczestniczenie w dworskich intrygach. Twórcy akcentują położenie nacisku na mnogość wyzwań, które zapewnią, że rozgrywka będzie się od siebie różniła. Osoby preferujące spędzanie czasu przy najnowszych zdobyczach techniki, także nie będą mieć powodów do narzekań, udostępniona zostanie również wersja na tablety.

Wszystkich sympatyków Białego Wielka zachęcam, by przyjrzeć się grze:

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się