Jan Žižka na nowym i krwawym zwiastunie. Historyczne widowisko tylko dla dorosłych

Jan Žižka - nowy zwiastun wyłącznie dla widzów dorosłych
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Jan Žižka, wysokobudżetowe widowisko poświęcone czeskiemu dowódcy wojskowemu, otrzymał nowy zwiastun przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych.

Zapowiadany już przez nas film z hollywoodzką obsadą coraz śmielej zmierza do kin. Premiera produkcji już w tym miesiącu, w związku z czym wypuszczono nowy zwiastun. Uprzedzamy jednak, że obejrzeć go mogą wyłącznie osoby dorosłe; trailer jest wyjątkowo krwawy i brutalny.

Jan Žižka (w międzynarodowej dystrybucji – Medieval, co niestety mówi jedynie o czasach, w jakich osadzono akcję, nie zaś o głównej postaci) to opowieść o dowódcy uznawanym za jednego z najwybitniejszych strategów wojskowych oraz za czeskiego bohatera narodowego. W filmie prześledzimy jego losy i dowiemy się, dlaczego do dziś jego postać wzbudza tak duży respekt.

W głównego bohatera wciela się Ben Foster. Oprócz niego na ekranach pojawią się także Sophie Lowe, Til Schweiger, Matthew Goode, Michael Caine, Karel Roden, Ondřej Vetchý, Marek Vašut, Jan Budař i Viktor Krištof. Jan Žižka wejdzie do kin 9 września; obiecany zwiastun zobaczycie po przekierowaniu do portalu YouTube z poniższego linku:

Zdjęcie: Facebook

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie