Infinity Pool już dostępne na nowej platformie VOD. Gdzie obejrzeć ten niecodzienny thriller science fiction?

Infinity Pool Skyshowtime
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Infinity Pool to intrygujący thriller science fiction, który dotąd dostępny był na platformach Amazon Prime Video, Apple TV czy Rakuten TV. Tak się składa że właśnie trafił także na SkyShowtime!

O czym jest Infinity Pool? Serial opowiada historię powieściopisarza, Jamesa, który szuka inspiracji w ekskluzywnym kurorcie nad morzem. I mimo że od kilku lat nie wydał żadnej książki, nieustannie wspiera go żona Em, która wydaje się zmeczona i nieszczęsliwa z powodu jego niemocy tworczej i bezpardonowego korzystania z finansów jej ojca. Frustrację i dystans małżeński łagodzi zaproszenie od fanki Jamesa – Gabi na ekscytujacą wycieczkę poza teren zabezpieczonego drutem kolczastym i pilnie strzeżonego kompleksu hotelowego. Udają się więc w samochodową podróż do odległych zakątków wyspy. Po całonocnym piciu za kierownicą zasiada James, który w drodze powrotnej potrąca śmiertelnie miejscowego rolnika. Za namową Gabi i jej tłumaczeniem, że nie jest to cywilizowany kraj, a wezwanie policji źle się skończy – odjeżdżają z miejsca wypadku. Dnia następnego James zostaje aresztowany. Polityka kraju jest bardzo jasna: morderstwo musi zostać pomszczone przez syna ofiary. Jest jeszcze jedno wyjście: proces klonowania dla niezwykle bogatych… Brzmi ciekawie? A więc warto pokusić się na seans na platfirmie SkyShowtime.

Infinity Pool – świetne oceny krytyków

Serial pojawił się na małych ekranach dokładnie 22 stycznia ubiegłego roku. W serwisie agregującym oceny, figuruje on obecnie z notą aż 72/100 od krytyków z całego świata. Za produkcję odpowiadają filmowcy z Kanady, Węgier i Francji, zaś w rolach głównych zobaczyć można Alexandra Skarsgårda, Mię Goth oraz Thomasa Kretschmanna.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie