Ile seksu będzie w Wiedźminie 3? Nagrano 16 godzin motion capture!

Pierwsze sceny zobaczymy już po 15 sekundach gry.

Od pierwszej części Wiedźmina sceny seksu były nierozerwalnie związane z grą. Nie inaczej będzie w nadchodzącym Dzikim Gonie.


Serwis The Guardian opublikował ciekawy artykuł dotyczący erotycznej strony gier z Geraltem, zdradzając przy okazji kilka smaczków. Według wspomnianego źródła, zanim zaczęto montować sceny seksu w Dzikim Gonie, zrealizowano aż 16 godzin nagrań z aktorami (technika motion capture)!

Oczywiście nie oznacza to, że właśnie tyle godzin seksu zobaczymy w grze – to chyba oczywiste. Był to jedynie materiał wyjściowy. O tym, jak to wszystko wyszło, dowiemy się tuż po odpaleniu Wiedźmina 3. Pierwsze ujęcia tego typu pojawia się na ekranie już 15 sekund po rozpoczęciu przygody.

Niektórym może się wydawać, że wstawiamy seks do sceny otwierającej bez żadnego powodu. Nie, nie, nie. W ten sposób chcemy przekazać, że nasz bohater był niedawno w bliskich stosunkach z kobietą i co najmniej lubi jej towarzystwo – tłumaczy na łamach The Guardian starszy projektant Damien Monhier. – Poprzez seks pokazujemy, że owa kobieta jest osobą, którą Geralt na pewno pragnąłby odnaleźć, gdyby zaginęła – dodaje.

Widać więc, że CD Projekt RED nawet na tym polu idzie na całego i na seksie nie oszczędza.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

66 Shares
Share66
+1
Tweet