Takiego laptopa polski producent jeszcze nie miał w swojej ofercie. Nowość na rynku

Takiego laptopa polski producent jeszcze nie miał w swojej ofercie. Nowość na rynku
Newsy PC Technologie

Hyperbook, polski producent sprzętu komputerowego, poinformował o premierze dwóch nowych modeli laptopów dla graczy – MK55 Pulsar i N13S. MK55 Pulsar to pierwszy produkt marki Hyperbook wyposażony w klawiaturę mechaniczną, który powstał z myślą o najbardziej zapalonych graczach. Model N13S to stylowy i nadzwyczaj lekki ultrabook, idealny do pracy biurowej oraz dla osób, które często podróżują i potrzebują niewielkiego urządzenia o ogromnej mocy.

Mechaniczna klawiatura

Hyperbook MK55 Pulsar wyróżnia się profesjonalną klawiaturą mechaniczną, która posiada możliwość indywidualnej konfiguracji podświetlenia dla każdego klawisza. Wszystkie elementy klawiatury można dowolnie wymieniać oraz dostosowywać do własnych preferencji. Przełączniki zastosowane w modelu z serii MK cechują się charakterystycznym odbiciem, podobnym do tego, które wykorzystuje Cherry MX Blue. Producent zapewniana, że ich żywotność jest na poziomie nawet do 50 milionów wciśnięć. Klawiatura oferuje także pełne N-KeyRollover oraz czas reakcji klawiszy na poziomie 0,2ms.

Hyperbook MK55 Pulsar

Hyperbook to jedna z niewielu marek, która może pochwalić się laptopem z klawiaturą mechaniczną o tak wysokim poziomie personalizacji. Zastosowane rozwiązanie pomaga w ekstremalnie szybkim rejestrowaniu komend wydawanych podczas rozgrywki. Zaawansowana technologia pozwala na korzystanie z wielu klawiszy jednocześnie. Dzięki charakterystycznym przełącznikom o wysokim skoku, ogranicza także ich przypadkowe wciśnięcie.

Najlepsze osiągi

MK55 Pulsar to wydajny, gamingowy laptop. Model w wersji podstawowej składa się z: procesora Intel Core i7-7700HQ, 8GB pamięci RAM DDR4, dysku SSD o pojemności 120GB oraz dysku HDD 1TB. Dzięki opcji dostosowywania można wyposażyć MK55 w dodatkowe pamięci RAM (nawet do 32GB) oraz wymienić dyski SSD i HDD na szybsze lub bardziej pojemne.

Ekran o przekątnej 15,6 cala, rozdzielczość Full HD i matryca IPS gwarantują perfekcyjne odwzorowanie kolorów i szeroki kąt pola widzenia. Pulsar oferuje także do wyboru dwie karty graficzne –NVIDIA GeForce GTX 1050Ti lub NVIDIA GeForce GTX 1060. W wersji podstawowej laptop nie waży więcej, niż 2,5 kg.

Mały, lekki i elegancki

Hyperbook, wraz z premierą gamingowych notebooków wyposażonych w klawiaturę mechaniczną, zaprezentował także konstrukcję nowego ultrabooka – N13S. Odświeżona wersja modelu N13 waży zaledwie 1,3kg, posiada 18mm grubości oraz przekątną ekranu 13,3 cali. Nadzwyczaj niewielkie wymiary sprawiają, że Hyperbook N13S zmieści się niemalże do każdego bagażu. Ważną cechą, która wpływa na jego mobilność, jest mocna – jak na małe gabaryty – bateria. Jedno ładowanie pozwala nawet na 8 godzin, nieprzerwanej pracy.

Decydując się na zakup N13S, można spersonalizować zestaw i zdecydować, czy chce się korzystać z Intel Core i7-8550U, czy Intel Core i5-8250U. Obie jednostki centralne to nowe procesory 8-generacji, które cechują się czterema rdzeniami fizycznymi i 8 wątkami. Nowy model sprzętu od marki Hyperbook wyposażony jest także w port Thunderbolt 3, który umożliwia podpięcie zewnętrznej karty graficznej. Za sprawą mocnego procesora oraz zewnętrznego GPU, N13S może służyć zarówno jako narzędzie do pracy, jak i do gamingu.

Hyperbook MK55 Pulsar jest dostępny w cenie już od 4999 PLN. Podstawowy model N13S kosztuje 3 599PLN.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie