Limitowane przedmioty do Hogwarts Legacy za darmo. Jak je zdobyć?

Hogwarts Legacy - zgarnijcie darmowe, limitowane przedmioty do gry
Newsy PC PS5 Xbox Series

Twórcy Hogwarts Legacy rozdają darmowe przedmioty do gry. Wystarczy jedynie oglądać przez określony czas jedną z wielu transmisji na Twitch.

Już dziś gracze posiadający edycję “Deluxe” nowej gry ze świata Wizarding World mogą cieszyć się graniem na PC, PS5 lub Xbox Series X. Właściwa premiera gry nastąpić ma już w ten piątek, 10 lutego 2023 roku. Nie musicie się jednak martwić o to, czy mało doświadczone w tak ambitnych pozycjach Avalanche Software stanęło na wysokości zadania – gra zdobywa świetne noty i z miejsca staje się jednym z kandydatów do gry roku, choć ten się dopiero zaczął.

W tym miejscu znajdziecie nasze kompendium wiedzy, w którym wyjaśniamy najważniejsze informacje, o których warto wiedzieć. Jest tam również konkurs, w którym HL zdobyć można zupełnie za darmo. Za darmo można też zgarnąć przedmioty do gry, ale to już nie nasza zasługa. Deweloperzy ruszyli z wydarzeniem dla fanów i dropami z Twitcha!

Co zrobić, aby otrzymać darmowe przedmioty do Hogwarts Legacy?

Przede wszystkim należy posiadać konto WB Games, a także to na Twitchu i powiązać je ze sobą. Później należy udać się na stronę, na której znajdziemy streamerów i streamerki aktualnie grających w Hogwarts Legacy. Tam trzeba wyszukać transmisję z włączonymi dropami (“Drops enabled”). Za oglądanie takiej transmisji przez określony czas dostaniemy limitowane przedmioty. Twórcy zajawili, że jest to m.in. czapka, szal czy całe ubranie. Wygląda jednak na to, że itemów jest więcej i aby dostać każdy kolejny, musimy siedzieć na streamie przez 20, 30, 60, 90 i 120 minut.

Trzeba jednak pamiętać, że przedmioty należy odebrać zarówno na stronie WB Games, jak i w ekwipunku na Twitchu. Można zdobywać te przedmioty, jeżeli nawet gry nie posiadamy, ale skorzystanie z nich będzie już jej wymagało. Wydarzenie trwa od 7 do 24 lutego 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie