Co z multi i co-opem w Hogwarts Legacy? Twórcy odpowiadają

Hogwarts Legacy opinia
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W internecie pojawiają się kolejne szczegóły na temat Hogwarts Legacy. Jedna z informacji dotyczy trybów multi. Okazuje się, że w tytule nie pojawi się żaden z nich.

Deweloperzy z Avalanche Studios już wcześniej podkreślali, że ich RPG będzie nastawiony na rozgrywkę singleplayer. W sieci pojawiały się jednak liczne spekulacje dotyczące dodatkowego trybu dla wielu graczy. Aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące produkcji i położyć kres spekulacjom, twórcy zaktualizowali dział FAQ na oficjalnej stronie HL.

Jedno z zagadnień dotyczy właśnie ewentualnego multi w tytule. Jak czytamy, Hogwarts Legacy nie będzie miało ani co-opa, ani żadnego innego trybu dla wielu graczy.

Przy okazji warto przypomnieć, że pod koniec tygodnia podczas State of Play mieliśmy okazję podziwiać pokaz gameplayu z gry. Materiał wygląda naprawdę smakowicie. Dla przypomnienia publikujemy go poniżej.

W Hogwarts Legacy wcielimy się w ucznia Hogwartu i będziemy praktykować magię. Tytuł ma zadebiutować jeszcze w tym roku, ale dopiero w okresie świątecznym. Na pewno wiele osób będzie chciało znaleźć pod choinką grę o HP zamiast różdżki/rózgi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie