Draco Malfoy w Hogwarts Legacy? Twórcy wyjaśniają, o co chodzi w tajemniczej zapowiedzi

Hogwarts Legacy z Draco Malfoyem? Bardzo ciekawa współpraca
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wczoraj pojawił się bardzo ciekawy film pokazujący Toma Feltona, aktora grającego Draco Malfoya, który w jakiś sposób pojawi się w Hogwarts Legacy. Już wiemy, o co chodzi.

Tom Felton to jeden z najbardziej dziś popularnych aktorów, którzy pokazali się szerokiej widowni za sprawą cyklu filmowego Harry Potter. Felton grał postać Draco Malfoya, czyli jednego z najbardziej uwielbianych lub też znienawidzonych (zależy, po której stronie jesteście) uczniów z domu Slytherin. Teraz w internecie pojawiła się tajemnicza zapowiedź, która niektórych rozczaruje, a innych… wręcz przeciwnie – oczaruje.

Na kanale Warner Bros. znajdziemy bowiem filmik przedstawiający spotkanie dwóch uczniów Slytherin. Chodzi o znanego z Hogwarts Legacy Sebastiana Sallowa oraz wspomnianego już Malfoya. W filmie pojawia się Tom Felton, który na razie jedynie “wita się” z postacią z gry. Fani od razu zaczęli dopatrywać się zapowiedzi jakiegoś DLC do Hogwarts Legacy albo czegoś w tym rodzaju.

W komentarzach na TikToku znajdziemy jednak wyjaśnienie wydawcy, o co dokładnie chodzi. Film zapowiada wydarzenie “Into the Shadows with Tom Felton”. “Więc to prawda. Tom Felton przybył do Hogwartu. Sprawdź 9 maja o 9 rano czasu PT, aby obejrzeć” – czytamy w opisie. Jednoznacznie wskazuje to na jakieś wydarzenie, w którym aktor najpewniej będzie grał w Hogwarts Legacy na żywo. Tylko co tu robi akurat postać Sebastiana? Otóż Felton ma przechodzić na streamie cały wątek związany z tym uczniem, który dla wielu graczy okazał się jednym z najlepszych punktów gry.

Fabuła związana z wątkiem Sebastiana chwalona była m.in. za świetne rozbudowanie tej postaci oraz przedstawienie zaskakująco emocjonującej opowieści. No i mowa o członku domu Slytherin, do którego należał także Draco Malfoy w filmowej serii. Nic dziwnego, że Warner Bros. zdecydowało się akurat na Feltona, który ma przechodzić grę na żywo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie