Data premiery Hogwarts Legacy mogła zostać przypadkiem ujawniona

Hogwarts Legacy - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Możliwe, że przypadkiem ujawniono konkretną datę premiery Hogwarts Legacy. Wszystkiemu winna może być… książka, którą niedawno zapowiedziano.

The Art and Making of Hogwarts Legacy to książka ściśle związana z grą Avalanche Software, która ma zostać wydana 6 września 2022 roku – podaje The Rowling Library.

Książki making of, poradniki i artbooki zazwyczaj albo towarzyszą premierom produkcji, na jakich są bazowane, albo pojawiają się chwilę po nich. Bardzo możliwe, że powyższy termin jest związany z premierą wspomnianej gry.

Za wrześniową premierą stoją też inne argumenty. Produkcja miała zadebiutować po “Fantastycznych zwierzętach: Tajemnicach Dumbledore’a”, które ma ukazać się w kwietniu. Dodatkowo wrzesień jest miesiącem, w którym uczniowie (w tym ci z Hogwartu) wracają do szkół. Debiut w tym terminie wpasowałby się w klimat świata J.K. Rowling. Co więcej, o premierze we wrześniu wspominał też jeden z branżowych informatorów.

Niedawno w sieci pojawiły się plotki wskazujące, że premiera Hogwarts Legacy się opóźni. Wydawca szybko jednak rozwiał wątpliwości. Szef WarnerMedia potwierdził, że pozycja zadebiutuje w tym roku. Brak opóźnień potwierdził też wydawca gry.

Produkcja Avalanche Software trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie