Hitman 3 - Agent 47

Hitman 4 nie powstanie zbyt szybko

0 komentarzy

Wygląda na to, że Hitman 4 póki co pozostanie w strefie marzeń. IO Interactive potwierdza, że Agent 47 udaj się na dłuższe wakacje. Studio planuje rozwój innych marek.

Hitman 3 to bardzo udany projekt. Gra zebrała pozytywne recenzje i spotkała się z zadowalającym odbiorem ze strony fanów serii. Zwieńczenie trylogii bez wątpienia spełniło oczekiwania, a do tego nadal się rozwija. Niestety, wygląda na to, że na dalsze perypetie Agenta 47 przyjdzie nam dłużej poczekać.

Hitman 4 nie ukaże się szybko, ale to nie koniec Agenta 47

CEO IO Interactive, Hakan Abrak, udzielił niedawno wywiadu, w którym potwierdził, że Hitman udaje się na zasłużone wakacje. Seria na ten moment idzie w odstawkę. Abrak jasno stwierdził, że mimo to, IO nie porzuca łysego zabójcy.

Myślimy teraz w ten sposób: Agent 47 zasługuje na odpoczynek. Był zajęty przez ostatnie trzy gry. Ale co tu dużo mówić, jesteśmy niesamowicie zajęci elementami live, wspierając „World of Assassination”, jak nazywamy wszystkie trzy gry.

To nie jest koniec Agenta 47. Chcę się tylko upewnić, że wszyscy o tym wiedzą. Jak już wcześniej mówiliśmy (Hitman – przyp. red. ), to synonim IO, to nasza bardzo ukochana franczyza i oczywiście będzie kontynuowany. Agent 47 może trochę odpocznie, ale to nie znaczy, że nie pracujemy nad fajnymi rzeczami dla World of Assassination.

– powiedział Hakan Abrak w trakcie IGN Unfliltered

IO zapewne skupia się na swojej grze z Jamesem Bondem w roli głównej. Wszystkie trzy części Hitmana zadebiutowały w małych odstępach od siebie i gracze mają prawo być nieco znużeni formułą rozgrywki. Przekierowanie sił na nową markę to w pełni zrozumiała decyzja.

Miejmy jednak na uwadze, że fani Hitmana nie będą się nudzić. IO szykuje sporo nowości dla fanów swojego najsłynniejszego IP.

Trylogia Hitmana wciąż będzie rozwijana

Trylogia Hitmana stale otrzymuje nową zawartość w postaci świeżych zadań i eventów. World of Assassination rozwija się bez ustanku i wątpię, że IO nagle porzuci swoje hity. Te gry nie potrzebują wielkich zmian, aby bawić graczy. Wszystkie trzy produkcje oferują całą masę różnorodnej zawartości.

Zapewne na równi z produkcją gry z 007 w roli głównej otrzymamy zastrzyk świeżej treści do Hitmanów. Nie powinno to nikogo dziwić, wszak IO od początku twierdziło, że chce uczynić trylogię stale rozwijającą się całością.

Fani Hitmana mogą więc spać spokojnie. Agent 47 nigdzie się nie wybiera, ale po prostu przyjdzie nam nieco dłużej poczekać na pełnoprawną kontynuację cyklu. Kto wie, może Hitman 4 zaserwuje nam prawdziwą rewolucję w kwestii rozgrywki?

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się