Heroes III w HD to spora niespodzianka!

Najlepsza część genialnej strategii turowej powraca.

Ubisoft poinformował właśnie, że niebawem ukaże się Heroes of Might & Magic III w wersji HD. Gra przeznaczona jest na PC oraz tablety wyposażone w iOS lub Androida. Premiera przewidziana została na 29 stycznia przyszłego roku.

Jak to na wersję HD przystało, trzecia część Heroes of Might & Magic została odpowiednio upiększona, wszelkiego rodzaju bohaterowie a także ich przeciwnicy, wyglądają teraz nieco lepiej. Również rozdzielczość została podniesiona do dzisiejszych standardów.


Nowa edycja HD pozostanie wierna oryginałowi i zawierać będzie siedem ekscytujących scenariuszy w kampanii, 48 map w trybie potyczki, lokalny tryb dla wielu osób oraz edytor map (dostępny wyłącznie na PC). Dodane również zostanie nowe lobby w serwisie Steam, w którym użytkownicy będą mogli się dzielić swoimi przeżyciami i doświadczeniami z innymi graczami Heroes III – czytamy w informacji od Ubisoftu.

Niestety nieznana jest jeszcze cena Heroes of Might & Magic III HD. Miejmy nadzieję, że nie będzie zbyt wygórowana. Poniżej z kolei znajdziecie pierwszy zwiastun, który prezentuje różnice pomiędzy zwykłą wersją a nadchodzącą HD.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet