HBO Max już niedługo w Polsce. Oficjalna data premiery i ceny pakietów

HBO Max w Polsce
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

HBO Max potwierdza oficjalną datę premiery w Polsce. Z platformy skorzystamy już za niewiele ponad miesiąc.

Potwierdziły się dotychczasowe plotki i nieoficjalne informacje: nowa platforma od HBO już niedługo pojawi się w naszym kraju. Tym razem wiadomość jest już sprawdzona i oficjalna; HBO Max zadebiutuje w Polsce 8 marca 2022 roku. Informacja pochodzi ze strony platformy, nie ma tu już zatem mowy o ewentualnych zmianach daty. Co ważne, jeśli macie już konto w usłudze HBO GO, automatycznie zostanie ono przekształcone w nową subskrypcję.

Wraz z tą dobrą wiadomością pojawiły się oczywiście ceny pakietów. Miesięczna subskrypcja kosztuje 29,99 zł. Z okazji debiutu w Polsce platforma przygotowała również promocję dla nowych i obecnych użytkowników. Jeśli macie już konto – lub zarejestrujecie je do 31 marca – otrzymacie subskrypcję za 19,99 zł. 33% rabatu przysługuje użytkownikom do końca trwania subskrypcji, a zatem zawsze już będziecie mieć tańszy pakiet HBO Max.

Usługa umożliwia oglądanie programów na trzech urządzeniach jednocześnie. Można również stworzyć do pięciu profili użytkowników, aby dobierać programy indywidualnie. Możliwe jest ponadto pobieranie treści z platformy i oglądanie ich offline.

Treści dostępnych na HBO Max nie trzeba chyba przedstawiać. Platforma umożliwia dostęp m.in. do produkcji od Warner Bros., z uniwersum DC czy kolekcji Cartoon Network. Do niektórych filmów kinowych, jak choćby nadchodzącego Batmana, uzyskacie również dostęp na HBO Max; możecie zatem cieszyć się najnowszymi premierami w domowym zaciszu.

Co sądzicie o zaproponowanej ofercie? Będziecie korzystać z HBO Max?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie