“GTA VI dopiero za pięć lat, ale za to dwa razy większe!”

Taką informacje podaje serwis International Business Timess, powołując się na wtykę w szeregach Rockstar. Jak sądzicie, jest w tym ziarno prawdy?

Powoli dochodzimy do siebie po gorącej premierze GTA V na PC, więc niektórzy zaczynają już węszyć za kontynuacją. Indyjski serwis International Business Timess opublikował ostatnio ciekawy tekścik, w którym zwiastuje nadejście GTA VI. Nadejście nie najszybsze, ponieważ na nową część mamy poczekać pięć lat.


Wspomniany serwis powołuje się na insidera, który twierdzi, że przygotowuje dla studia Rockstar m.in. szkice koncepcyjne. Według niego GTA VI zostanie wydane za pięć lat. Czy to nie za dużo?

Insider podał dwa powody, przez które ponoć musimy czekać na GTA VI aż tyle czasu. Po pierwsze nadchodząca odsłona ma być ogromna. Jeśli mapa w GTA V wydaje Wam się rozległa, to co powiecie na dwa razy większy teren? Według insidera tak właśnie będzie.

Drugim powodem długiego oczekiwania na GTA VI ma być fakt, że Rockstar pracuje nad innym projektem z otwartym światem, który niekoniecznie będzie związany z serią Grand Theft Auto.

Jak sądzicie, ile prawdy znajduje się w doniesieniach International Business Timess?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Kurwa mac co to kurwa ma byc skandal GTA 5 to najgorsz odsłona tej serii. Myślałem że po erze trzy de nie bydzie nic gorszego ale chuj rocksraka pokazali ze moszna. Seria skonczyla sie na gta 2 nie wiem po co to ciognom.

356 Shares
Share356
+1
Tweet