GTA V w wiktoriańskiej stylistyce? Zapraszamy na wycieczkę

Moderzy potrafią zdziałać cuda i kolejnym przykładem potwierdzającym taką tezę jest wrzucenie do GTA V strzępków świata z Bloodborne.

Serwis Destructoid wyczaił niezłą ciekawostkę dotyczącą GTA V. Jak się okazuje, w niedawno wydanym Dark Souls Remastered moderzy odnaleźli wczesny koncept poziomu Upper Department Ward z Bloodborne oraz Boletaria z Demon’s Souls. Samo znalezisko wrażenia jeszcze nie robi, lecz otworzenie jednej z lokacji w grze od Rockstar zasługuje już na uznanie.

8 premier na obecny tydzień. Polacy zapraszają do piekła

Mapa Bloodborne została zaimportowana do Grand Theft Auto V przy użyciu oprogramowania do renderowania 3D i jest w pełni grywalna. Poniżej możecie znaleźć fragment rozgrywki z Trevorem w roli głównej, który zwiedza ponure zamczysko pieszo oraz samochodem.

Będąc już przy temacie GTA V przypominamy, że trwają właśnie prace nad ciekawym modem, dzięki któremu na ulicach Los Santos pojawi się Thanos z uniwersum Avengers. Heros będzie mógł używać teleportacji na duże odległości i tworzyć portale, w które wrzucimy nawet samochody. Do tego zabawa meteorami i potężne ciosy. Gameplay zobaczycie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: