GTA V na PC – stworzysz stację radiową, pudełkowej wersji nie dodasz do Steam

Dobra wiadomość dla melomanów, gorsza dla osób preferujących cyfrowe wydania gier.

Osoby kupujące GTA V na PC w pudełku, oprócz siedmiu płytek, dostaną również Rockstar Activation Code. Umożliwi on aktywowanie produkcji w Social Club. Niestety za pomocą kodu nie będziemy mogli odblokować gry na Steamie, więc osoby, którym zależy właśnie na takiej wersji, są zmuszone kupić GTA V bezpośrednio na platformie Valve.


Należy pamiętać, że kody aktywacyjne zawarte w pudełkowej wersji GTA V na PC lub dostarczone poprzez Rockstar Warehouse nie mogą być wykorzystane, by dodać grę do biblioteki Steam – tłumaczy deweloper. Powodów takiej decyzji nie wyjaśniono.

Nie jest to najlepsza wiadomość dla Steam’owców zważywszy na fakt, że pudełkową edycję tytułu możemy dostać za niecałe 170 zł, a na wersję z Valve należy wyłożyć obecnie około 240 zł.

Na osłodę mamy dla Was ciekawostkę dotyczącą warstwy dźwiękowej GTA V. Jak już pisaliśmy, pecetowa wersja gry otrzyma ekskluzywną stację radiową, w której zagra kilku popularnych wykonawców. To jednak nie wszystko. Jak donosi Game Informer, dostaniemy również możliwość utworzenia własnej stacji, w której usłyszymy wybrane z dysku twardego kawałki MP3. Wystarczy wrzucić ulubione utwory do odpowiedniego folderu, a następnie podczas gry poszukać stacji Self Radio.

Będziemy mogli słuchać naszych kawałków kolejno lub losowo. Co więcej, dostaniemy opcję, dzięki której usłyszymy pomiędzy nimi teksty DJ-ów, będą nawet przerwy reklamowe. I co Wy na taki pomysł?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

102 Shares
Share102
+1
Tweet