GTA V z tym modem wygląda niesamowicie. Idę poszukać dolnej szczęki

GTA VI - GTA Online - zdziwiony Trevor
PC

Na przestrzeni ostatnich dni pojawiło się nowe wideo, które prezentuje w akcji V-Reloaded – świetną modyfikację do GTA V na ulepszenie grafiki. Zwiastun został zmontowany z ujęć, którymi niejeden teledysk by nie pogardził.

Nawiązując do tytułu newsa, wspomnę, że przy pierwszym obejrzeniu zwiastuna (na jednym się nie skończyło) musiałem na chwilę wstać i zajrzeć pod biurko, by odnaleźć moją szczękę. Po prostu mi opadła i nie zdziwię się, jeśli Wam również opadnie po zobaczeniu poniższego filmiku.

Lista poprawek graficznych wprowadzanych przez V-Reloaded jest zdecydowanie spora. Z najważniejszych zmian można wymienić m.in. ulepszoną wodę, cienie, ekspozycję, destrukcję szkła i ingerencje w wyświetlane kolory. Te są zdecydowanie żywsze niż w standardowym wydaniu GTA V, choć i tam jaskrawych barw zwykle nie brakuje.

By uzyskać dostęp do V-Reloaded należy wesprzeć profil twórców na Patronite. Link do niego znajdziecie w tym miejscu. Na ten moment modyfikacja nie została udostępniona za darmo. Szczerze mówiąc, za aż tak dobrze wykonane mody jestem gotów zapłacić.

Co sądzicie o zwiastunie modyfikacji? Planujecie zainstalować ją do swojej kopii gry?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie