W drodze ku realizmowi, czyli kolejne dopieszczenie grafiki GTA V

Co powiecie na takie zmiany?

Na początku sierpnia przedstawialiśmy mod graficzny do GTA V (był filmik i screeny), który otrzymał nazwę NaturalVision Remastered i stanowił ulepszoną wersję programiku NaturalVision.

Już wtedy odpowiedzialny za NVR moder posługujący się pseudonimem Razed zaznaczał, że spędził nad ulepszaniem grafiki w GTA V ponad 1200 godzin i około 6 miesięcy pracy. Jak widać, to jeszcze nie koniec, ponieważ omawiany mod doczekał się aktualizacji, która jeszcze bardziej ma przybliżyć wirtualne Los Santos do rzeczywistości.

Nowa wersja moda zawiera opcję, która pozwala nieco rozjaśnić noc. Inną innowacją jest możliwość wyłączenia efektu świetlnego flary w widoku TPP. Poprawiono też światła radiowozów, zwiększono zasięg odległości reflektorów samochodów, ulepszono efekt uderzeń piorunów podczas sztormowej pogody, poprawiono oświetlenie wewnątrz podziemnych garaży oraz zmodyfikowano w nich cienie.

Poniżej prezentujemy kilka screenów, które mogą Wam narobić smaka na NaturalVision Remastered. Kto chce pobrać moda, niech zajrzy na tę stronę.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.