Nowa fabuła w GTA Online. Jutro wielka aktualizacja Drug Wars

GTA-Online
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rockstar zapowiada nowe psychoaktywne źródło chaosu w GTA Online. Fabularna aktualizacja jest już naprawdę bardzo blisko.

Studio Rockstar Games ujawnia, kiedy udostępni dużą grudniową aktualizację GTA Online. Dzięki niej zobaczymy nie tylko lepszą grafikę na PS5 i Xbox Series X, ale też zasmakujemy w nowych misjach fabularnych.

Aktualizacja GTA Online – 13 grudnia dostaniemy Drug Wars

Zatem 13 grudnia otrzymamy Drug Wars. Będzie to jednak dopiero pierwsza część fabularnej aktualizacji, która ponoć ma zawierać tyle atrakcji, że deweloper postanowił ją podzielić. O czym opowie nowa fabuła?

Udajcie się do hrabstwa Blaine i połączcie siły ze starym kumplem Nerwowym Ronem oraz nową grupą odmieńców z misją odciśnięcia piętna na handlu psychodelikami w Los Santos. Walczcie z niecodzienną koalicją bogatych hipisów i motocyklistów oraz produkujcie silne psychodeliki w mobilnej wytwórni podczas pierwszego rozdziału dużej, dwuczęściowej aktualizacji fabularnej do GTA Online.

Rockstar Games

Deweloper podkreśla, że otrzymamy nową wytwórnię, nowe pojazdy i misje oraz ulepszenia rozgrywki. Daje również do zrozumienia, że wsparcie dla GTA Online szybko się nie skończy: Bądźcie gotowi na wiele ekscytujących wydarzeń, w tym świąteczne szaleństwa, dalsze aktualizacje fabuły i rozgrywki oraz wiele więcej.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie