GTA Online – gracz próbował ukraść samochód, ale ten go zaatakował [WIDEO]

GTA Online napaść
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Seria GTA kradzieżą aut stoi – ma to nawet w swojej nazwie. Nikt jednak nie mówił, że będzie łatwo – ostatnio okazało się, że samochody potrafią się bronić.

GTA V miało premierę dawno temu i przydałoby się, by Rockstar wydało coś nowego. Niestety zamiast tego mamy stałą rozbudowę ostatniej części i odświeżanie starych. W sumie po co się wysilać, skoro GTA Online wciąż przyciąga tysiące graczy – i nadal potrafi zaskakiwać. Ostatnio użytkownik Reddita o pseudonimie Ardietic pochwalił się w internecie nagraniem, na którym jego postać zaatakował kradziony samochód.

Do niecodziennego wydarzenia doszło podczas misji w Bitwach handlowych, w czasie których gracze mają nabywają dobra dla klubów nocnych. Ardietic zatrzymał swój samochód na moście, wysiadł i poczęstował ładunkiem wybuchowym ciężarówkę z towarem. Z ciężarówki „wyskoczyło” auto i zaatakowało postać Ardietica.

Nagranie publikujemy poniżej. I przy okazji przypominamy, że już za kilka dni, a konkretnie 11 listopada, debiutuje odnowiona Trylogia GTA. Zremasterowane gry trafią na wszystkie duże platformy. Wspomniana data dotyczy jednakże tylko wersji cyfrowej – na pudełkową poczekamy do grudnia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie