gta trilogy the definitive edition

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Fanka GTA wyśmiewa sposób poruszania się żeńskich NPC-ów w grze [WIDEO]

Użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, na którym odtwarza mocno przerysowaną manierę chodzenia kobiet w GTA.

Seria GTA jest napakowana przemocą, gangsterami i wszelakiej maści akcją, ale nie brakuje tu też kobiet, które w dużej mierze ukazuje się jako obiekty seksualne. Użytkowniczka TikToka o nicku za_vali postanowiła zadrwić ze sposobu poruszania się żeńskich NPC-ów w cyklu.

Udostępniony przez autorkę filmik trwa zaledwie kilkanaście sekund. Tyle wystarczy, by zestawić sposób chodzenia „normalnej” – zdaniem twórczyni – kobiety i „kobiety lekkich obyczajów” z gry.

Najpierw aktorka – którą jest prawdopodobnie wspomniana użytkowniczka TikToka – przechodzi swobodnie z jednego pomieszczenia do drugiego. Następnie robi drugie „podejście”, przy którym macha biodrami w taki sposób, jakby od tego miał się zaraz zrobić przeciąg. Na końcu wchodzi w ścianę, drepcząc przez chwilę w miejscu. Zabawne i mocno przerysowane, ale jakże typowe.

Przy okazji warto przypomnieć o nadchodzącej premierze odświeżonej Trylogii GTA. Tytuły mają zadebiutować już 11 listopada, trafiając na pecety i wszystkie duże konsole. Dotyczy to jedynie cyfrowych wersji – na pudełkowe fanom serii przyjdzie poczekać do grudnia.

@za_vali

if you know what I’m talking about 🥲 #walk#gta#fyp#game

♬ sonido original – …
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%