Fanka GTA wyśmiewa sposób poruszania się żeńskich NPC-ów w grze [WIDEO]

gta trilogy the definitive edition
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, na którym odtwarza mocno przerysowaną manierę chodzenia kobiet w GTA.

Seria GTA jest napakowana przemocą, gangsterami i wszelakiej maści akcją, ale nie brakuje tu też kobiet, które w dużej mierze ukazuje się jako obiekty seksualne. Użytkowniczka TikToka o nicku za_vali postanowiła zadrwić ze sposobu poruszania się żeńskich NPC-ów w cyklu.

Udostępniony przez autorkę filmik trwa zaledwie kilkanaście sekund. Tyle wystarczy, by zestawić sposób chodzenia „normalnej” – zdaniem twórczyni – kobiety i „kobiety lekkich obyczajów” z gry.

Najpierw aktorka – którą jest prawdopodobnie wspomniana użytkowniczka TikToka – przechodzi swobodnie z jednego pomieszczenia do drugiego. Następnie robi drugie „podejście”, przy którym macha biodrami w taki sposób, jakby od tego miał się zaraz zrobić przeciąg. Na końcu wchodzi w ścianę, drepcząc przez chwilę w miejscu. Zabawne i mocno przerysowane, ale jakże typowe.

Przy okazji warto przypomnieć o nadchodzącej premierze odświeżonej Trylogii GTA. Tytuły mają zadebiutować już 11 listopada, trafiając na pecety i wszystkie duże konsole. Dotyczy to jedynie cyfrowych wersji – na pudełkowe fanom serii przyjdzie poczekać do grudnia.

@za_vali

if you know what I’m talking about 🥲 #walk#gta#fyp#game

♬ sonido original – …
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie