To było jak remaster GTA 4. Było, ponieważ zareagował właściciel studia Rockstar

GTA-4-art
Newsy PC

Jeden z lepszych modów na grafikę do GTA 4 właśnie wyparował z sieci. O swoje prawa upomniała się firma Take-Two. I po temacie.

Kto interesuje się modami i jest fanem GTA 4, z pewnością słyszał o świetnym Grand Theft Auto IV Definitive Edition. Modyfikacja wynosi starą produkcję na wyższy poziom i choć nie zrównuje jej ze współczesnymi grami AAA, choć trochę ją do nich przybliża. Cóż… było minęło.

GTA 4 Definitive Edition znika z sieci

Zespół odpowiedzialny za Definitive Edition ujawnił, że ich mod do GTA IV został usunięty. Co ciekawe, zrobili oni Definitive Edition do pierwszych czterech części GTA, lecz póki co, na celowniku znalazła się tylko czwórka.

GTA 4 Definitive Edition był jednym z ciekawszych projektów graficznych. Nie tylko dodawał do gry nowe tekstury, lecz zajmował się też efektami. Choć już go nie ma, to modyfikacje Definitive Edition do pierwszych trzech części GTA są nadal dostępne do pobrania. Nie wiadomo jednak, na jak długo.

Serwis DSO Gaming zauważa, że z sieci usunięto również GTA IV Ultimately Beautiful Edition, choć w tym przypadku nie wiadomo, czy jest to wynikiem działań podejmowanych przez firmę Take-Two.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie