Gry za darmo – oto 5 tytułów, które sprawdzisz przez weekend

Gry za darmo – oto 5 tytułów, które sprawdzisz przez weekend
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli nie macie weekendowych planów i zamierzacie spędzić część czasu przy komputerze, możecie skorzystać z oferty, jaka pojawiła się na Steam.

Tym razem weekend może być bardzo ciekawy dla osób, które lubią nieco rozgrzać szare komórki przy tytułach strategicznych oraz graczy chcących wypróbować wieloosobową grę online Absolver od studia Sloclap.

Absolver za darmo na weekend

Absolver ma już ka karku niemal rok i kto nie zasmakował jeszcze klimatu walki na miecze, może pobrać grę za darmo i bawić się przy niej do 5 sierpnia, godziny 21:00 czasu polskiego. Do 10 sierpnia obowiązuje natomiast rabat 50 proc. na tę produkcję. W promocji kupimy ją za 53,99 zł.

Jak czytamy na Steam, Absolver to gra wieloosobowa online, w której gracz przywdziewa maskę Pretendenta i musi walką pokazać Przewodnikom, nowym władcom upadłego imperium Adal, że zasługuje, by dołączyć do elitarnej formacji Absolverów. Pretendenci wędrują po opuszczonych ziemiach, na których spotykają rywali, a ich zadaniem jest nabywanie nowych zdolności bojowych, pozyskiwanie nowej broni i pancerzy, a także udział w pojedynkach oraz intensywnych walkach 3-na-3.

Gracze definiują postać Pretendenta, wybierając styl walki, broń oraz sekwencje ataków, by tworzyć unikalne i indywidualne układy manewrów stosowanych podczas walki. Podczas podróży, której celem jest osiągnięcie oczyszczenia, gracze walczą z przeciwnikami, trenują ze znajomymi oraz rywalizują z mentorami, poszerzając swoją wiedzę i biegłość w walce za sprawą nowych manewrów, broni i pancerzy. Dostępne tryby gry obejmują rozgrywkę solową, tryby współpracy online, a także tryby pojedynków online.

Gry z serii Endless za darmo na weekend

W ramach darmowego weekendu na Steam, możemy pobawić się bez żadnych opłat również przy grach strategicznych z serii Endless. Na sprawdzenie czekają Endless Space 2, Endless Legend, Dungeon of the Endless oraz Endless Space.

Wspomniane 4 tytuły możemy ogrywać za free do poniedziałku (6 sierpnia), godziny 19:00 czasu polskiego. Do tego czasu na każdy tytuł przewidziano rabat, największy – na Endless Space – wynosi aż 90 proc. Zamiast 71,99 zł płacimy zatem jedynie 7,19 zł.

Endless Space to turowa strategia 4X rozgrywająca się w epoce kolonizacji przestrzeni kosmicznej we wszechświecie Bezkresnych. Daje Ci ona możliwość wpływu na dowolną cechę Twojej cywilizacji, która walczy o galaktyczną dominację.

Druga część – Endless Space 2 – to epicka, turowa strategia science fiction, która pozwoli ci się wcielić w fascynującą rolę przywódcy cywilizacji stawiającej pierwsze kroki w otchłaniach międzygwiezdnej przestrzeni. Twoja wizja − ich przyszłość. Poniżej znajdziecie zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie