Gray Man 2 oficjalnie zapowiedziany. Powstanie też spin-off osadzony w świecie Sierra Six

Gray Man 2 - sequel thrilleru już w oficjalnych planach Netfliksa
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Choć film z gwiazdorską obsadą z Ryanem Goslingiem na czele ledwo trafił na platformę Netflix, już wiadomo, że powstanie Gray Man 2.

Ryan Gosling powróci jako Sierra Six. Ponadto produkcją po raz kolejny zajmie się duet reżyserów, czyli Joe i Anthony Russo. W Gray Man 2 zaangażował się już też współscenarzysta Stephen McFeely. O wszystkim platforma streamingowa poinformowała na swoim oficjalnym koncie twitterowym. Szczegóły związane z fabułą nie są jeszcze znane; jako że produkcja opiera się na serii powieści Marka Greaneya, twórcy już teraz mają mnóstwo materiału do adaptacji.

To nie koniec dobrych informacji dla tych, którym spodobał się najnowszy thriller szpiegowski. W przygotowaniu jest także spin-off osadzony w całym uniwersum. Wiadomo już, kto zajmie się scenariuszem produkcji. Będą to Paul Wernick i Rhett Reese, czyli dotychczasowi scenarzyści obu części Deadpoola. Niestety jak na razie na tym kończą się pewne informacje na temat filmu; pojawił się natomiast szereg spekulacji. Fani przypuszczają, iż spin-off opowie historię którejś z postaci pobocznych występujących w oryginalnym Gray Man. Nie jest to jednak nic pewnego – nowe wieści z pewnością znajdziecie na naszych łamach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie