Gray Man na nowym zwiastunie. Ryan Gosling w nadchodzącym filmie Netfliksa

Ryan Gosling w filmie Gray Man na Netflix
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun filmu Gray Man – nadchodzącego thrilleru szpiegowskiego z doskonałą, gwiazdorską obsadą.

Doskonale wyszkolony przez CIA zabójca niespodziewanie staje się celem polowania – a stawką jest oczywiście jego własne życie. Całe szczęście bohater ma po swojej stronie silną sojuszniczkę. Tylko czy we dwójkę uda im się pokonać system i uratować samych siebie? Jak głosi oficjalny opis zaprezentowany wraz ze zwiastunem:

„Bohaterem filmu jest Court Gentry, znany także jako Sierra Six, którego z więzienia wyciąga były oficer prowadzący Donald Fitzroy. Gentry był świetnie wyszkolonym zabójcą działającym na zlecenie CIA, ale teraz role się odwracają – Six staje się celem globalnej obławy prowadzonej przez Lloyda Hansena, byłego współpracownika z CIA. Na szczęście Gentry nie jest sam – może liczyć na pomoc agentki Dani Mirandy.”

Oprócz wspomnianego już Ryana Goslinga w głównej roli na ekranach zobaczymy także mnóstwo innych gwiazd. W filmie pojawią się m.in. Billy Bob Thornton, Chris Evans, Ana de Armas, Regé-Jean Page, Jessica Henwick, Dhanush, Wagner Moura, a także Alfre Woodard. Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo. Drugi z braci jest również współautorem scenariusza, przy którym pomagali mu Christopher Markus i Stephen McFeely. Produkcję oparto na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Marka Greaneya.

Zapowiadany już jakiś czas temu Gray Man zadebiutuje na platformie Netflix 22 lipca, tymczasem dziś możecie zobaczyć zapowiedziany zwiastun:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie