Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 komentarze

Gran Turismo 7 na E3 2018? Oto zdjęcie, które rozgrzewa serca fanów serii

W sieci wylądowały nieoficjalne informacje dotyczące Gran Turismo 7. 

Po niezbyt ciepło przyjętym Gran Turismo Sport, fani serii czekają na kolejną część. Możliwe, że ta zostanie ogłoszona już w czerwcu podczas targów E3 2018. Skąd takie domysły?

Użytkownik forum Reddit (podajemy za serwisem Comicbook) zauważył na wystawie jednej z sieci sklepów pudełka Gran Turismo 7 oraz informację o możliwości składania pre-orderów. Jeśli poniższa fotka rzeczywiście jest prawdziwa i nie mamy do czynienia z fałszywką, możemy się spodziewać szybkiej zapowiedzi kolejnego Gran Turismo. Targi E3 sa oczywiście doskonałą okazją do takiej prezentacji.

Gran Turismo 7 – premiera i kariera

Przedstawione pudełka nie prezentują z pewnością prawdziwej okładki i nie jest też pewne, czy kolejna odsłona serii otrzyma cyfrę 7 w tytule. Użytkownik Reddita podaje jednak szczegóły z opakowania. Zauważył, że gra ma zostać wydana w kwietniu 2019 roku (zapewne wstępny termin) i będzie zaopatrzona w pełen tryb kariery dla jednego gracza. Tego elementu brakowało właśnie w zeszłorocznym Gran Turismo Sport.

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

Duża edycja kolekcjonerska Gran Turismo 7

Jak czytamy na łamach Comicbook, podobno Gran Turismo 7 otrzyma wypasioną edycję kolekcjonerską z prawdziwym kaskiem wyścigowym, który będziemy mogli nosić.

Pamiętajcie jednak, że powyższe rewelacje nie są oficjalne, lecz mamy nadzieję, że targi E3 2018 przyniosą dobre wieści dla fanów Gran Turismo.

Gran Turismo 7
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%