Gran Turismo 7 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowy materiał z Gran Turismo 7. Szef Polyphony mówi o „życiu z samochodami”

W sieci pojawił się świeżutki film promujący Gran Turismo 7. Szef Polyphony Digital, Kazunori Yamauchi, opowiada w nim o grze.

Deweloper zwraca uwagę, że GT7 pozwala na bardzo różnorodną zabawę. W tytule tym coś dla siebie znajdzie fan wyścigów, kolekcjonowania samochodów, projektowania ozdób i wirtualnej fotografii.

Gran Turismo 7 to wszechstronny tytuł, w który można grać na wiele różnych sposobów. Niezależnie od tego, czy szybko jeździsz, zbierasz samochody, projektujesz dekoracje w edytorze, czy robisz zdjęcia – wszystkie te elementy składają się na Twoje „życie z samochodami”

– powiedział Kazunori Yamauchi w materiale

Trailer pokazuje też kilka urywków materiału prosto z silnika gry. Możemy rzucić okiem na wybrane tory oraz samochody.

Siódme Gran Turismo zadebiutuje już 4 marca w 2022 roku. Gra ukaże się na PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli zechcecie przenieść się z rozgrywką z PS4 na PS5, będziecie musieli zapłacić za aktualizację. Jej koszt wyniesie 10 dolarów, czyli około 40 złotych.

Jeśli rozważacie złożenie zamówienia przedpremierowego, w tym artykule znajdziecie omówienie dostępnych wydań gry. Za pre-order można zgarnąć kilka ciekawych bonusów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%