Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gra za darmo, jesienna wyprzedaż i polskie ceny. Games Republic od dzisiaj w Polsce!

Globalny serwis cyfrowej dystrybucji gier, otwiera swoją pierwszą regionalną wersję, dla klientów z Polski.

GamesRepublic.com, globalny serwis cyfrowej dystrybucji gier na PC, Mac i Linux, należący do warszawskiego 11 bit studios, twórców This War of Mine i serii Anomaly, od dzisiaj dostępny jest w polskiej wersji. Użytkownicy z Polski mogą kupować gry w polskiej walucie, używać polskich metod płatności, a także kontaktować się z Games Republic w języku polskim – zarówno poprzez media społecznościowe, jak i bezpośrednio ze wsparciem technicznym.

– W Games Republic działamy globalnie, ale myślimy również lokalnie – powiedział Łukasz Kukawski, szef marketingu w Games Republic Limited. – Wiemy, że jeśli robisz zakupy w internecie chcesz korzystać ze znanych Ci metod płatności, jak i płacić we własnej walucie. Chcemy by użytkownicy Games Republic na całym świecie czuli się w naszym serwisie „jak u siebie”. Otwarcie się na polski rynek to nasz pierwszy krok w tym kierunku.

Przy okazji startu polskiej strony serwisu, rozpoczęła się wielka jesienna wyprzedaż, w której znajdzie się ponad 500 gier, a rabaty sięgać będą nawet 90%. Wśród tytułów w obniżonych cenach, łowcy okazji będą mogli zdobyć gry m.in. od 11 bit studios, CI Games, CD Projekt RED, THQ Nordic, IMGN.pro, Devolver Digital czy Ubisoft. Promocja będzie trwała do końca tygodnia, do niedzieli do godziny 23:59, a oferta zostanie wzbogacona o kolejne tytuły już w czwartek!

Jeśli tego byłoby mało, to każdy kto zarejestruje i potwierdzi swoje konto oraz zapisze się na newsletter Games Republic, będzie mógł odebrać grę Spacecom za darmo! Spacecom to gra strategiczna o prostych zasadach i niesamowicie wciągającej rozgrywce, w której dowodzisz kosmiczną armadą i dążysz do dominacji w każdym systemie planetarnym.

Otwarcie polskiej wersji strony to także okazja do spotkania się polskimi graczami, dlatego Games Republic już dziś serdecznie zaprasza wszystkich na T-Mobile Warsaw Games Week, na którym będzie można odwiedzić ich stoisko oraz pograć w najciekawsze nowe i nadchodzące gry niezależne. T-Mobile Warsaw Games Week odbędzie się w Warszawie w dniach 13 – 16 października.

Źródło: Games Republic

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%