Gra warta 120 zł do pobrania za darmo! Deweloper szczerze o swojej produkcji

Kto doda tytuł w najbliższych godzinach do swojej biblioteki, zachowa go na zawsze.

Mirage: Arcane Warfare od twórców Chivalry: Medieval Warfare zadebiutowało na blaszkach w maju tego roku i zbierało całkiem przyzwoite noty (74/100 według Metacritic).

Torn Banner Studios przyznaje szczerze, że mimo to tytuł słabo się sprzedał a osoby, które kupiły grę, mają teraz problemy ze znalezieniem chętnych do sieciowej zabawy. Jak poprawić sytuację? Deweloperzy decydują się na odważny ruch i rozdadzą Mirage: Arcane Warfare za darmo! Jednocześnie twórcy dodają, że nie mają problemów finansowych i będą nadal pracować nad kolejnymi grami.

Jeśli chcecie zgarnąć egzemplarz Mirage: Arcane Warfare dla siebie, wystarczy wejść o godz. 19:00 na kartę tytułu w serwisie Steam i dodać go do swojej biblioteki. Gra będzie rozdawana przez 24 godziny i jeśli w tym czasie skorzystamy z oferty, zachowamy ją już na zawsze. Kto jednak nie zdąży, od jutrzejszego wieczoru (od 7 września) kupi Mirage: Arcane Warfare taniej. Teraz za produkcję płacimy 27,99 euro (około 120 zł), a już jutro będzie to jedynie 9,99 euro (około 42 zł).

To jak, dołączycie do zabawy?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.