Godzilla kontra Kong 2 z oficjalnym opisem fabuły. Tytani przeciwko nieznanemu zagrożeniu

Godzilla kontra Kong 2 - jest oficjalny opis fabuły oraz obsada
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Pojawiły się pierwsze szczegóły związane z fabułą filmu Godzilla kontra Kong 2. Wiadomo także, kogo zobaczymy na ekranach.

Wygląda na to, że akcja będzie osadzona po pojedynku obu istot przedstawionym w pierwszej części. Tym razem Kong i Godzilla staną jednak po tej samej stronie – na dodatek oko w oko z nieznanym do tej pory zagrożeniem. Sytuacja groźna jest nie tylko dla obu Tytanów, ale i dla ludzi oraz całego ich świata. Przy okazji poznamy również genezę obu istot i dowiemy się, jakie wydarzenia powiązały je z ludzkością na zawsze.

Z nowych informacji wynika, że dotychczasowe plotki poświęcone fabule się nie sprawdziły. Niewykluczone, że za fałszywymi pogłoskami stoją nawet sami twórcy filmu; rozsiewanie nieprawdziwych informacji to jedna z taktyk, stosowanych by zająć czymś publiczność i zyskać tym samym trochę czasu.

Na ekranach w produkcji pojawią się m.in. Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, Dan Stevens, Fala Chen, Alex Ferns oraz Rachel House. Scenariusz tworzą Terry Rossio, Jeremy Slater i Simon Barrett, zaś za kamerą ponownie stanie Adam Wingard.

Godzilla kontra Kong 2 wejdzie do kin 15 marca 2024 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie