God of War - tatuaż nawiązujący do gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spójrzcie na ten genialny tatuaż z God of War! Powstawał przez dwa lata

Fan God of War zrobił sobie naprawdę imponujący tatuaż. Ambitne dzieło sztuki powstawało przez łącznie dwa lata i zapewne kosztowało fortunę.

Fani gier wideo często mocno oddają się swojej pasji. Gaming jest dla wielu osób stałym elementem życia i nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na upamiętnienie ulubionych tytułów chociażby w formie tatuaży. Niektóre projekty przyprawiają jednak o zawrót głowy. I to nie taki negatywny.

Fan ostatniej produkcji Santa Monica Studio podzielił się swoim fantastycznym tatuażem. Projekt przykrywa całą jego lewą nogę i, jak twierdzi sam gracz, powstawał przez dwa lata. Skala jest wręcz bardzo imponująca. Biorąc pod uwagę, że dzieło powstawało u słynnego tatuatora i pochłonęło ogromną ilość kolorowego tuszu, zapewne kosztowało bardzo dużo.

Na projekcie widzimy praktycznie wszystko, co może kojarzyć się z God of War. Jest Kratos, Atreus, Brok, smok, troll, a nawet fragment grafiki z okładki produkcji.

Przy okazji sam tatuaż imponuje jakością wykonania. Widać, że zajmował się nim profesjonalista i nic dziwnego, że jego zrobienie zajęło tyle czasu. Jeśli przybliżycie sobie poniższe fotki, bez problemu dostrzeżecie wiele fantastycznych detali.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się