God of War Ragnarok wkrótce mamy zobaczyć zwiastun

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W God of War Ragnarok nie zagramy w tym roku, ale rzekomo mamy otrzymać coś na pocieszenie

Najnowsze doniesienie wskazują, że niedługo zobaczymy nowy zwiastun God of War Ragnarok. Sony rzekomo szykuje trailer do prezentacji.

Wczoraj fani PlayStation otrzymali dość kiepską wiadomość. Nowe God of War nie ukaże się w tym roku i choć było to do przewidzenia, niesmak pozostaje. Niemniej jeśli czekacie na grę, rzekomo nie zostaniecie z niczym.

Użytkownik Ashhong z forum ResetEra podaje, że Sony z całą pewnością zorganizuje pokaz swoich gier już tego lata. Według niego, najpewniej nastąpi to w czerwcu. Co więcej, według jego informacji, w przygotowaniu znajduje się zwiastun God of War Ragnarok, który mamy zobaczyć na rzeczonym wydarzeniu.

Ashhong nie jest znanym informatorem, więc jego słowa mogłyby zostać uznane za rozsiewanie fałszywych plotek. Warto jednak zaznaczyć, że administrator forum ResetEra skontaktował się z użytkownikiem i potwierdził, że ten posiada dostęp do informacji na temat tego, co dzieje się w Sony. Dodatkowo Ashhong dzielił się wcześniej doniesieniami na temat God of War Ragnarok i te okazały się prawdziwe.

W tym miejscu warto wspomnieć, że forum ResetEra jest miejscem wielu ostatecznie potwierdzonych przecieków. Jeśli użytkownik ma tak dobrą historię ujawniania zakulisowych informacji, istnieje bardzo duża szansa, że faktycznie coś jest na rzeczy.

Warto jednak mieć na uwadze, że nadal jest to plotka niepotwierdzona przez PlayStation. Nie zmienia to faktu, że o letniej prezentacji Sony mówi się od dawna. W czerwcu odbędą się targi E3, więc niewykluczone, że chwilę po nich będziemy mogli obejrzeć wydarzenie Sony. Póki co musimy jednak zaczekać na konkrety od wydawcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się