God of War Ragnarok na długiej rozgrywce. Zobaczcie, jak Kratos sieka przeciwników

God of War Ragnarok na długiej rozgrywce. Zobaczcie, jak Kratos sieka
Newsy PS4 PS5

W internecie pojawił się nowy filmik z God of War Ragnarok. Materiał skupia się tym razem na walce i pokazuje gameplay, który do tej pory nie był publikowany.

God of War Ragnarok zapowiada się wspaniale, a machina marketingowa Sony już dawno ruszyła z kopyta. Firma tym razem opublikowała nowy zapis rozgrywki okraszony komentarzem twórców. Wideo tym razem skupia się wyłącznie na walce i wszelkich nowościach z nią związanych. Dość powiedzieć, że ma być jeszcze bardziej „epicko” niż poprzednio!

To jednak tylko zwykłe zapewnienia, więc lepiej samemu przekonać się, czy twórcy dopięli swego. Gameplay sugeruje, że jak najbardziej. Kratos ponownie jest brutalny, agresywny, zwinny i niedający wytchnienia. Tacy będą również nowi przeciwnicy, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Twórcy nie chcą, aby gracze się nudzili, więc zaprojektowali wrogów, którzy mają zachowywać się odmiennie i stawiać przed nami nowe wyzwania.

Część materiały poświęcono również na zastosowanie Atreusa w walce. W poprzedniej części był on zdecydowanie postacią, która mogła nam nieznacznie pomóc i choć tutaj raczej nie będzie pod tym kątem rewolucji, jego rola jest znacznie większa. Syn Kratosa dorósł, więc zaczął podejmować własne decyzje, co przekłada się również na jego zachowanie. Atreus będzie więc aktywniej uczestniczył w walce, dzięki czemu pojawią się m.in. wspólne kombosy.

Twórcy zadbali również o sporo innych usprawnień. Mapy będą bardziej wertykalne, co stawia przed graczem nowe wyzwania, ale i możliwości. Pojawią się nowe umiejętności, a znane już efekty zostały ponoć o tyle przeprojektowane, że będą sprawiały zupełnie świeże wrażenie.

Premiera gry już 9 listopada 2022 roku. Ostrzegamy jednak przed możliwymi spoilerami w sieci!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie